Open Water 2019

Net als vorig jaar organiseert BZ&PC op 22 juni 2019 een Open Water zwemwedstrijd in de Oude Rijn te Bodegraven. Deze unieke wedstrijd zal weer plaatsvinden in de Oude Rijn, waarbij alle wedstrijden incl. de 5 Km en de sponsortocht zullen finishen in de Bodegraafse Sluis.

Informatie

Hieronder kunt u alle informatie over de legendarische Open Water Bodegraven vinden.

Wil je ook de Hartstichting sponsoren, kijk dan eens op onze evenementen pagina van de Hartstocht Open Water Bodegraven

Algemene informatie

Wedstrijddatum:
zaterdag 22 juni 2019

Wedstrijdlocatie:
Oude Rijn, Bodegraven

Wedstrijdorganisatie:
Open Water Bodegraven (BZ&PC)

Baanlengte en -vorm:
Rechte lijn

Contactpersoon organisatie:
Erwin de Jong
openwaterwedstrijdbodegraven@gmail.com

Telefoon (niet voor inschrijving):
06-41244214

E-mail:
openwater@bzpc-bodegraven.nl

Wedstrijd : 5 Km

Sponsortocht : 2,5 Km

Website              http://bzpc-bodegraven.nl/openwater/

Facebook            https://www.facebook.com/openwaterbodegraven/

Instagram           https://www.instagram.com/openwaterbodegraven/

Twitter                https://twitter.com/openwater_borft

Meer informatie volgt spoedig.

Laatste Nieuws

12-05-2019  De Inschrijving is geopend

 

Website              http://bzpc-bodegraven.nl/openwater

Facebook            https://www.facebook.com/openwaterbodegraven/

Instagram           https://www.instagram.com/openwaterbodegraven/

Twitter                https://twitter.com/openwater_borft

Programma

Programma (voorlopig, er kunnen nog wijzigingen plaatsvinden)
Het programma voor zaterdag 22 juni ziet er als volgt uit:

Programma

Aanvang Ow klas
Juryvergadering
1 a-c 5000m vrijeslag Heren sen/jeu/jun 10.00 vsh/j &vsjj
2 a-c 5000m vrijeslag Dames sen/jeu/jun 10.05 vsd/j & vsjm
3 a-b 5000m vrijeslag Triatlon 10.10
4 a-b 2500m schoolslag Heren sen/jeu 10.30 ssh/j
5 a-b 2500m schoolslag Dames sen/jeu 10.35 ssd/m
Sponsortocht 2536 van Bodegraven 11.15
6 a-f 1000m vrijeslag Heren masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ 13.00 M-vsh
7 a-f 1000m vrijeslag Dames masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ 13.05 M-vsd
8 500m Vrijeslag Jongens min 4/5/6 13.30
9 500m vrijeslag Meisjes min 4/5 13.35
10 a-b 250m vrijeslag Jongens/meisjes min 1/3 13.45
11 a-c 1000m vrijeslag Heren sen/jeu/jun 14.00 vsh/j &vsjj
12 a-c 1000m vrijeslag Dames sen/jeu/jun 14.05 vsd/j & vsjm
13 1000m schoolslag Heren jun 14.30 ssjj
14 1000m schoolslag Dames jun 14.35 ssjm
15 a-f 1000m schoolslag Heren masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ 14.45 M-ssh
16 a-f 1000m schoolslag Dames masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ 14.50 M-ssd
17 Wisselslag estafette 15:15

 

Bepalingen

Inschrijven

De inschrijving voor Open Water Bodegraven 2019 is geopend.

Inschrijven kan via Olowis, (voor alle wedstrijdzwemmers, triatleten (wetsuit))
Ben je niet lid van een vereniging, dan kan je ook een daglicentie krijgen via MIJN ZWEMCOACH ( alleen voor 5Km en overige wedstrijdafstanden)

Alle 5km, 2,5km schoolslag en 2,5km zwem voor je hart zwemmers worden door de organisatie vanaf de inschrijf tent naar de startlocatie vervoerd.

Inschrijven voor de Sponsortocht (2,5 km, 1 km en 500 meter) t.b.v. de Hartstichting, meld je dan aan via openwaterwedstrijdbodegraven@gmail.com en je ontvangt een inschrijfformulier

Sluiting voorinschrijving:
maandag 17 juni 2018 om 23:59 uur

Open Water Bodegraven 2019: ZWEM VOOR JE HART
Naast de sponsortocht (2,5 km – 1 km – 500 m), doneren wij van het inschrijfgeld van elke eerste afstand €2,50 aan de Hartstichting. Wil je deelnemen aan de 2536m van Bodegraven, schrijf je dan in via onze website, of stuur ons een mail. Deelname aan de Sponsortocht bedraagt € 27,50, tevens kan je een eigen actie starten om meer geld op te halen voor de Hartstichting.

Inschrijvingskosten KNZB afstanden:

5 km € 12,50
Andere afstanden € 10,00
Iedere volgende afstand: € 6,50
Huur chips ETW: € 2,50
Huur leencaps: gratis

 

 

Website              http://bzpc-bodegraven.nl/openwater

Facebook            https://www.facebook.com/openwaterbodegraven/

Instagram           https://www.instagram.com/openwaterbodegraven/

Twitter                https://twitter.com/openwater_borft

 

 

Alle Inschrijvingen

Bijgewerkt 16-06-2019 21:00

Naam Prog. Afstand Vereniging
Sander Provoost 1a 5 KM heren junioren Koewacht
Meindert Dekkinga 1a 5 KM heren junioren HZ&PC Heerenveen
Nathan Janssen 1a 5 KM heren junioren MNC Dordrecht
Steven Smith 1a 5 KM heren junioren De Dommelbaarzen
Boy Borreman 1b 5 KM heren jeugd LinK
Vincent Dragt 1b 5 KM heren jeugd Zwemvereniging Hoorn
Tristan Kloet 1b 5 KM heren jeugd Zeelandia
Nino van Beek 1b 5 KM heren jeugd ZEPS
paul van der voort 1c 5 KM heren senioren De Zwoer
Theo van der Meer 1c 5 KM heren senioren NTB
Teus Krijgsman 1c 5 KM heren senioren BZC
Bob de Vries 1c 5 KM heren senioren The Hague Swimming (SG)
Rob Kamphuis 1c 5 KM heren senioren De Warande
Roland Klein-Bölting 1c 5 KM heren senioren Germany
Erik Broer 1c 5 KM heren senioren BZ&PC
Nico Dijkshoorn 1c 5 KM heren senioren BZ&PC
Gerko Versluis 1c 5 KM heren senioren Zuiderzeezwemmers
Jelle Oldenburger 1c 5 KM heren senioren Geen KNZB lid
Christian Broodman 1c 5 KM heren senioren Het Y
Klaas Jan Verweel 1c 5 KM heren senioren NTB
Ronald van der Meer 1c 5 KM heren senioren NTB
Henry Turkenburg 1c 5 KM heren senioren De Rijn
Sander Seppen 1c 5 KM heren senioren BZC
Sander Komen 1c 5 KM heren senioren Zwemvereniging Hoorn
Adrian Lammers 1c 5 KM heren senioren IJsselmeer
Mark Godwaldt 1c 5 KM heren senioren PSV
Sander van Elburg 1c 5 KM heren senioren PSV
Klaas van Beek 1c 5 KM heren senioren ZV Haerlem
Jeroen Burggraaf 1c 5 KM heren senioren VZC
Timo Dinkelberg 1c 5 KM heren senioren Albion
Tom van Gils 1c 5 KM heren senioren Z & PC De Zeeuwse Kust
Colin Degenaars 1c 5 KM heren senioren ZPCH
vincent dermaux 1c 5 KM heren senioren Aquadream
Lars Bottelier 1c 5 KM heren senioren VZV
Maikel van der Linden 1c 5 KM heren senioren Zwemsport Parkstad
Tenzin Tieman 1c 5 KM heren senioren VZV
Demi van Hulst 2b 5 KM dames jeugd Zwemsport Parkstad
Cynthia koolman 2b 5 KM dames jeugd Zuiderzeezwemmers
Kyanie Blom 2b 5 KM dames jeugd Zwemsport Parkstad
Irene van der Laan 2c 5 KM dames senioren ZVVlaardingen-Schiedam (ZVVS)
Laura Staal 2c 5 KM dames senioren Oceanus
Linda Hoogendam 2c 5 KM dames senioren WVZ
Lisanne Andeweg 2c 5 KM dames senioren Zuiderzeezwemmers
Amy Cornwall 2c 5 KM dames senioren Geen KNZB lid
Lotte Coenen 2c 5 KM dames senioren The Hague Swimming (SG)
Jasmijn Coenen 2c 5 KM dames senioren ENC Arnhem (SG)
Amy van Lier 2c 5 KM dames senioren De Warande
Marije Dinkelberg 2c 5 KM dames senioren Albion
Anne Noom 2c 5 KM dames senioren Het Y
Janina Beckers 2c 5 KM dames senioren Zwemsport Parkstad
Kirsten Walraven 2c 5 KM dames senioren Z & PC De Zeeuwse Kust
Isabelle Janssen 2c 5 KM dames senioren MNC Dordrecht
Renske Dutilh 2c 5 KM dames senioren Het Y
Nico Groen 3a 5 KM triatleten (wetsuit) NTB
Kees van Geel 3a 5 KM triatleten (wetsuit) NTB
Peter Harteveld 3a 5 KM triatleten (wetsuit) NTB
Ada van Zwieten 3a 5 KM triatleten (wetsuit) NTB
Edmond Dekkers 3a 5 KM triatleten (wetsuit) The Hague Swimming (SG)
Frank Kuipers 3a 5 KM triatleten (wetsuit) NTB
jasper 3a 5 KM triatleten (wetsuit) NTB
Frans Brandwijk 3a 5 KM triatleten (wetsuit) BZ&PC
Martin van ES 3a 5 KM triatleten (wetsuit) NTB
jethro de vos 3a 5 KM triatleten (wetsuit) NTB
Arjan Neef 3a 5 KM triatleten (wetsuit) De Geul
Geert v/d Linde 3a 5 KM triatleten (wetsuit) NTB
Annemiek van der Meer 3b 5 KM triatleten (wetsuit) NTB
Robbert Groeneveld 3b 5 KM triatleten (wetsuit) Mijn Zwemcoach
Jeffrey van den helder 3b 5 KM triatleten (wetsuit) NTB
Lars Diesch 4a 2,5 KM heren jeugd Argo
Guus Hoogduin 4a 2,5 KM heren jeugd ZVL-1886
Roel Janssen 4a 2,5 KM heren jeugd Argo
Klaas van Egmond 4b 2,5 KM heren senioren DBD
Tim van den Berg 4b 2,5 KM heren senioren Rotterdam Swimming
Jeroen de Haan 4b 2,5 KM heren senioren Het Y
Pieter Pijnenburg 4b 2,5 KM heren senioren De Biesboschzwemmers
Richard van der Horst 4b 2,5 KM heren senioren De Meer
Evelien te Paske 5a 2,5 KM dames jeugd Njord
Chantal van der Horst 5b 2,5 KM dames senioren De Meer
Marlinde Beukers 5b 2,5 KM dames senioren WVZ
Sanne Homan 5b 2,5 KM dames senioren ZPCH
Marco van Antwerpen 6b 1 KM vrijeslag heren Masters 30+ Strijen
Kristiaan Lenos 6b 1 KM vrijeslag heren Masters 30+ ZVL-1886
Dennis Brobbel 6b 1 KM vrijeslag heren Masters 30+ ZVS
Sander van Elburg 6b 1 KM vrijeslag heren Masters 30+ PSV
Peter Schelvis 6b 1 KM vrijeslag heren Masters 30+ LinK
Christian Broodman 6c 1 KM vrijeslag heren Masters 40+ Het Y
Matthijs Ruitenbeek 6c 1 KM vrijeslag heren Masters 40+ Z & PC De Zeeuwse Kust
Maarten Angenent 6c 1 KM vrijeslag heren Masters 40+ ZVL-1886
Erwin Zuijdervelt 6c 1 KM vrijeslag heren Masters 40+ De Futen
Roger Flinterman 6c 1 KM vrijeslag heren Masters 40+ WVZ
Alfonso Verkerk 6c 1 KM vrijeslag heren Masters 40+ SCOM/De Zeehond
Markus van Rest 6c 1 KM vrijeslag heren Masters 40+ WVZ
Martijn Butter 6c 1 KM vrijeslag heren Masters 40+ OEZA
Arno Stap 6d 1 KM vrijeslag heren Masters 50+ ZVL-1886
paul van der voort 6d 1 KM vrijeslag heren Masters 50+ De Zwoer
Michael van vliet 6d 1 KM vrijeslag heren Masters 50+ Borger
Albert Steenvoorden 6d 1 KM vrijeslag heren Masters 50+ PLONS
Hans Bouwmeester 6d 1 KM vrijeslag heren Masters 50+ ZVL-1886
Rob Kamphuis 6d 1 KM vrijeslag heren Masters 50+ De Warande
Michel Twaalfhoven 6d 1 KM vrijeslag heren Masters 50+ NTB
Jo-an Mudde 6d 1 KM vrijeslag heren Masters 50+ Arethusa
Harald Mulder 6d 1 KM vrijeslag heren Masters 50+ WVZ
Gerko Versluis 6d 1 KM vrijeslag heren Masters 50+ Zuiderzeezwemmers
René Janssen 6e 1 KM vrijeslag heren Masters 60+ VZV
Lex Hoogendam 6e 1 KM vrijeslag heren Masters 60+ De Devel
André Pantekoek 6e 1 KM vrijeslag heren Masters 60+ PSV
Jeroen Ouendag 6e 1 KM vrijeslag heren Masters 60+ GoSwim
Rob Hanou 6f 1 KM vrijeslag heren Masters 70+ PSV
Cathy Schrijner 7a 1 KM vrijeslag dames Masters 20+ ZVL-1886
Britt Kraaijevanger 7a 1 KM vrijeslag dames Masters 20+ PLONS
Pascalle Rovers 7a 1 KM vrijeslag dames Masters 20+ NTB
Anne Noom 7a 1 KM vrijeslag dames Masters 20+ Het Y
Linda Hoogendam 7b 1 KM vrijeslag dames Masters 30+ WVZ
Ramona Linting 7b 1 KM vrijeslag dames Masters 30+ LinK
Lisanne Andeweg 7b 1 KM vrijeslag dames Masters 30+ Zuiderzeezwemmers
Bianca Groot 7c 1 KM vrijeslag dames Masters 40+ MSV Zeemacht
Ducil van Litsenburg 7c 1 KM vrijeslag dames Masters 40+ NTB
Karin Stein 7c 1 KM vrijeslag dames Masters 40+ ZVVlaardingen-Schiedam (ZVVS)
Ilona Hogerheyde 7c 1 KM vrijeslag dames Masters 40+ DAW
Melanie Kuiper 7c 1 KM vrijeslag dames Masters 40+ ZIGNEA
Clementine van Bruxvoort 7c 1 KM vrijeslag dames Masters 40+ ZPB H&L Productions
Yvonne v.d. Velde 7c 1 KM vrijeslag dames Masters 40+ ZVL-1886
Chantal Verhoeff 7c 1 KM vrijeslag dames Masters 40+ Old Dutch
Inge Wolfs 7d 1 KM vrijeslag dames Masters 50+ PLONS
Nicky Slinger 7d 1 KM vrijeslag dames Masters 50+ HPC
Machteld Stilting 7d 1 KM vrijeslag dames Masters 50+ ZPC AMERSFOORT
Patricia de Jong 7d 1 KM vrijeslag dames Masters 50+ PLONS
Herma Hakker – Huijser 7d 1 KM vrijeslag dames Masters 50+ ZVVlaardingen-Schiedam (ZVVS)
Laura Staal 7d 1 KM vrijeslag dames Masters 50+ Oceanus
Gonnie Bak 7e 1 KM vrijeslag dames Masters 60+ PSV
Mies Kuipers 7e 1 KM vrijeslag dames Masters 60+ Old Dutch
Judith van Berkel-de Nijs 7f 1 KM vrijeslag dames Masters 70+ BZ&PC
Loekie van Huissteden 7f 1 KM vrijeslag dames Masters 70+ ZPC AMERSFOORT
Renzo Steller 8 500 m minioren 4/5/6 WVZ
Rafael Castillo 8 500 m minioren 4/5/6 SCOM/De Zeehond
Sverre van der Zwaan 8 500 m minioren 4/5/6 ZVL-1886
Nienke de Jong 9 500 m minioren 4/5 BZ&PC
Lola Angenent 9 500 m minioren 4/5 ZVL-1886
Mara Koppen 9 500 m minioren 4/5 ZV De Zaan
Ebony Mercera 9 500 m minioren 4/5 SCOM/De Zeehond
Sanne Hoogduin 9 500 m minioren 4/5 ZVL-1886
Marit van Kesteren 9 500 m minioren 4/5 Albion
Noor Ruitenbeek 9 500 m minioren 4/5 Z & PC De Zeeuwse Kust
Mayah Castillo 9 500 m minioren 4/5 SCOM/De Zeehond
Izayah Castillo 10a 250 m jongens minioren 1/2/3 SCOM/De Zeehond
Stijn Butter 10a 250 m jongens minioren 1/2/3 OEZA
Erin de Jong 10b 250 m meisjes minioren 1/2/3 BZ&PC
Tessa de Jong 10b 250 m meisjes minioren 1/2/3 BZ&PC
Maya Flinterman 10b 250 m meisjes minioren 1/2/3 WVZ
Ashley Mercera 10b 250 m meisjes minioren 1/2/3 SCOM/De Zeehond
Anne van Lith 10b 250 m meisjes minioren 1/2/3 ZVL-1886
Elias de Jonge 11a 1 KM vrijeslag heren junioren Zwemvereniging Hoorn
Sander Provoost 11a 1 KM vrijeslag heren junioren Koewacht
Meindert Dekkinga 11a 1 KM vrijeslag heren junioren HZ&PC Heerenveen
Sem Bonte 11a 1 KM vrijeslag heren junioren Z & PC De Zeeuwse Kust
Collin Schouten 11a 1 KM vrijeslag heren junioren MSV Zeemacht
Sander Gerritse 11a 1 KM vrijeslag heren junioren LinK
Sem de Ridder 11a 1 KM vrijeslag heren junioren Koewacht
Lars Diesch 11b 1 KM vrijeslag heren jeugd Argo
Vincent Dragt 11b 1 KM vrijeslag heren jeugd Zwemvereniging Hoorn
Tristan Kloet 11b 1 KM vrijeslag heren jeugd Zeelandia
Hessel Robert 11b 1 KM vrijeslag heren jeugd Zwemvereniging Hoorn
Guus Hoogduin 11b 1 KM vrijeslag heren jeugd ZVL-1886
Roel Janssen 11b 1 KM vrijeslag heren jeugd Argo
Nino van Beek 11b 1 KM vrijeslag heren jeugd ZEPS
Quinten van der Weide 11b 1 KM vrijeslag heren jeugd BZ&PC
Lex Hoogendam 11c 1 KM vrijeslag heren senioren De Devel
Jo-an Mudde 11c 1 KM vrijeslag heren senioren Arethusa
Maarten Angenent 11c 1 KM vrijeslag heren senioren ZVL-1886
Kristiaan Lenos 11c 1 KM vrijeslag heren senioren ZVL-1886
Timo Dinkelberg 11c 1 KM vrijeslag heren senioren Albion
Tom van Gils 11c 1 KM vrijeslag heren senioren Z & PC De Zeeuwse Kust
Colin Degenaars 11c 1 KM vrijeslag heren senioren ZPCH
Maikel van der Linden 11c 1 KM vrijeslag heren senioren Zwemsport Parkstad
Emma van Leeuwen 12a 1 KM vrijeslag dames junioren DAW
Jasmijn van Genderen 12a 1 KM vrijeslag dames junioren WZ&PC Purmerend
Emma Riemers 12a 1 KM vrijeslag dames junioren MSV Zeemacht
Maud Ruitenbeek 12a 1 KM vrijeslag dames junioren Z & PC De Zeeuwse Kust
Jessica Dekkinga 12a 1 KM vrijeslag dames junioren HZ&PC Heerenveen
Sanne van Kesteren 12a 1 KM vrijeslag dames junioren Albion
Megan Jonkman 12a 1 KM vrijeslag dames junioren The Hague Swimming (SG)
Mara Tims 12a 1 KM vrijeslag dames junioren Rotterdam Swimming
Donna van der Meer 12a 1 KM vrijeslag dames junioren BZ&PC
Wies Ruitenbeek 12a 1 KM vrijeslag dames junioren Z & PC De Zeeuwse Kust
Yrsah Verheijen 12a 1 KM vrijeslag dames junioren The Hague Swimming (SG)
Demi van Hulst 12b 1 KM vrijeslag dames jeugd Zwemsport Parkstad
Cynthia koolman 12b 1 KM vrijeslag dames jeugd Zuiderzeezwemmers
Lianne Kaanen 12b 1 KM vrijeslag dames jeugd ZEPS
Faith Altena 12b 1 KM vrijeslag dames jeugd BZC
Kyanie Blom 12b 1 KM vrijeslag dames jeugd Zwemsport Parkstad
Megan Vis 12b 1 KM vrijeslag dames jeugd De Kempvis
Dewi Sint-Nicolaas 12b 1 KM vrijeslag dames jeugd ZVS
Mexi Kösters 12b 1 KM vrijeslag dames jeugd ZEPS
Fleur de Ridder 12b 1 KM vrijeslag dames jeugd Koewacht
Sarah Berger 12b 1 KM vrijeslag dames jeugd Zwemsport Parkstad
Melanie Kuiper 12c 1 KM vrijeslag dames senioren ZIGNEA
Marion Brobbel 12c 1 KM vrijeslag dames senioren ZVS
Amy van Lier 12c 1 KM vrijeslag dames senioren De Warande
Anne Noom 12c 1 KM vrijeslag dames senioren Het Y
Janina Beckers 12c 1 KM vrijeslag dames senioren Zwemsport Parkstad
Kirsten Walraven 12c 1 KM vrijeslag dames senioren Z & PC De Zeeuwse Kust
Laila 12c 1 KM vrijeslag dames senioren BZ&PC
Marlinde Beukers 12c 1 KM vrijeslag dames senioren WVZ
Pieter Nuijten 13 1 KM schoolslag heren junioren Koewacht
Roan van der Weide 13 1 KM schoolslag heren junioren WIDEX GZC DONK
Emma van Leeuwen 14 1 KM schoolslag dames junioren DAW
Fieke Hoogduin 14 1 KM schoolslag dames junioren ZVL-1886
Sanne Slof 14 1 KM schoolslag dames junioren The Hague Swimming (SG)
Jeroen de Haan 15a 1 KM schoolslag heren Masters 20+ Het Y
Pieter Pijnenburg 15a 1 KM schoolslag heren Masters 20+ De Biesboschzwemmers
Ingmar Visser 15b 1 KM schoolslag heren Masters 30+ De Biesboschzwemmers
Sander van Elburg 15b 1 KM schoolslag heren Masters 30+ PSV
Coen de Ridder 15c 1 KM schoolslag heren Masters 40+ Koewacht
Erwin Zuijdervelt 15c 1 KM schoolslag heren Masters 40+ De Futen
Alfonso Verkerk 15c 1 KM schoolslag heren Masters 40+ SCOM/De Zeehond
Kees-Jan Brantjes 15d 1 KM schoolslag heren Masters 50+ KZC
Klaas van Egmond 15d 1 KM schoolslag heren Masters 50+ DBD
Albert Steenvoorden 15d 1 KM schoolslag heren Masters 50+ PLONS
Hans Schoenmakers 15d 1 KM schoolslag heren Masters 50+ DAW
André Pantekoek 15e 1 KM schoolslag heren Masters 60+ PSV
Rob Hanou 15f 1 KM schoolslag heren Masters 70+ PSV
Cathy Schrijner 16a 1 KM schoolslag dames Masters 20+ ZVL-1886
Liesbeth van Mill 16b 1 KM schoolslag dames Masters 30+ Zwemlust-den Hommel
Ingrid Johannes 16b 1 KM schoolslag dames Masters 30+ De Kempvis
Bianca Groot 16c 1 KM schoolslag dames Masters 40+ MSV Zeemacht
Karin Stein 16c 1 KM schoolslag dames Masters 40+ ZVVlaardingen-Schiedam (ZVVS)
Inge Wolfs 16d 1 KM schoolslag dames Masters 50+ PLONS
Machteld Stilting 16d 1 KM schoolslag dames Masters 50+ ZPC AMERSFOORT
Gonnie Bak 16e 1 KM schoolslag dames Masters 60+ PSV
Mies Kuipers 16e 1 KM schoolslag dames Masters 60+ Old Dutch
Loekie van Huissteden 16f 1 KM schoolslag dames Masters 70+ ZPC AMERSFOORT

Uitslagen Open Water Bodegraven 2019
Contact

Contactpersoon organisatie:
Erwin de Jong
openwaterwedstrijdbodegraven@gmail.com

Telefoon (niet voor inschrijving):
06-41244214

E-mail:
openwaterwedstrijdbodegraven@gmail.com

Website              http://bzpc-bodegraven.nl/openwater/
Facebook            https://www.facebook.com/openwaterbodegraven/
Instagram           https://www.instagram.com/openwaterbodegraven/
Twitter                https://twitter.com/openwater_borft

Open Water Bodegraven
open water bodegraven
Benieuwd wat er allemaal op het programma staat?