Waterpolo

Waterpolo de oudst Olympische teamsport, gewoon in Bodegraven! Met in totaal 7 heren, 4 dames en 7 jeugdteams, is de vereniging goed vertegenwoordigd in het Nederlandse waterpolo. Het unieke van BZ&PC hierin is dat het haar focus zowel op de recreatieve sporter als de wedstrijdsporter legt.

Informatie

Hieronder kunt u alle roosters en schema’s van de waterpolo vinden.

Waterpolocommissie
Functie Persoon Bereikbaar
Voorzitter Ellen Brunt waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Secretariaat Rogier van Veen waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Wedstrijdzaken Erwin de Jong wedstrijd@bzpc-bodegraven.nl óf 06-41244214
Senioren Ellen Brunt waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Jeugdzaken Mirjam Stikkelman waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Communicatie Gaby Hukker waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Evenementen Lisa Stolwijk waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Sportiviteit & Respect Chris Kweekel waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Coördinatie teams
Functie Persoon Bereikbaar
Technisch beleid Senioren Michiel van Bergen
Trainer/Coach H1&2 Herman van Tongerloo
Trainer/Coach H1&2 Tjeerd Schaafsma
Coach Heren 2 Peter Sterk
Teammanager Heren Rogier van Veen 06-55878148 Rogier.van.veen@hotmail.com
Trainer/Coach D1 Ton Kloosterman
Teammanager Dames Vacant
Jeugdbeleid Mirjam Stikkelman
MiniPolo / Spetters Ginger Pouw
Jaarrooster 2018-2019

Via de onderstaande link kunt u het volledige jaarrooster inzien.
Klik op de tabbladen om de trainingstijden te bekijken.

Vragen? mail: waterpolo@bzpc-bodegraven.nl 

Trainingstijden 2018 - 2019

Trainingstijden seizoen 2018 – 2019

Indien er nieuwe trainingstijden bekend zijn (of wijzigen), worden deze in de onderstaande documenten bekend gemaakt.

Wijzigingen voorbehouden.

Vragen? mail: waterpolo@bzpc-bodegraven.nl 

Teamindeling 2018 - 2019

Senioren Teams:

# Herenselectie Heren 3 Heren 4
1 Christiaan Kweekel (kp) Frank Rijkaart (kp) Siebren Schaafsma (kp)
2 Robin Nieuwhof (kp) Michiel van Bergen Bas Nieuwesteeg
3 Wesley Roos Andreas de Heij Antonij Beijer
4 Rob Peek Bas van Bergen Bas de Vos
5 Jos Beeuwkes Hans Peter Spies Erwin van den Berg
6 Luca Groenendijk Jacques Curie Igor Verlaan
7 Joey Schellingerhout Mike de Graaf Jimmy Scheerder
8 Luke Rijnbeek Karel Teekens Jordy de Bruijn
9 Niels van Leeuwen Pascal Lina Kevin Lingen
10 Scott Scheerder Matthijs de Heij Peter Reijnen
11 Pim Cluistra Sander van Jaarsveld Ruud Edelman
12 René Peek (Dje van Dam) Mark Peter Edelman
13 Rick Sandifort Talent Kasper Sijm
14 Rick van Leeuwen Tom Swart
15 Tim van Leeuwen
16 Stefan Sterk
17 Rick Hoogendoorn
18 Jeroen Bakker
Aangevuld met Talenten
Heren 5, Heren 6 en Heren 7
# HEREN 5 (3e klasse) HEREN 6 (5e klasse) HEREN 7 (5e klasse)
1 Victor Sijm (kp) Rob van der Wijden (kp) Gerrit Soet (kp)
2 Bas Sandifort Cees Sandifort Erwin Korevaar
3 Tim Riem Rene vd Tol Rody Schuilenburg
4 Peter vd Pol Koen van Zeeland Stefan Russel
5 Roel Smith Wouter Spee Rutger van Niekerk
6 Tiamo van IJperen Kees Bakker Mike van Rijssel
7 Mike Scheerder Marius Ouwerkerk Martijn Erkelens
8 Martijn Schaafsma Jan den Boer Maarten van de Panne
9 Gido Verlaan Henk-Jan Sterk Maarten de Klijne
10 Justin Lingen Erwin Bottenberg John Peek
11 Jos van Remmen Sjoerd van Uunen Jan Dols
12 Ruben Westland Tristan van Dam Fred Cornelisse
13 Jurgen Zimmerman Edwin van der Weide Erwin Korevaar
14 Erwin de Jong
15 Rogier van Veen (res.)
16
DAMESTEAMS
# SELECTIE DAMES DAMES 2 (2e klasse) DAMES 3 (3e klasse)
1 Noah Boswinkel (kp) Mirjam Stikkelman (kp) Janaika van Vliet (kp)
2 Suzan Kaynar Iris Koot Daphne Katerberg
3 Jennifer den Besten Nicole van Jaarsveld Nicole den Boer
4 Nikki Hukker Femke Turkenburg Demi de Jong
5 Gaby Hukker Ellen Brunt Bo Bottenberg
6 Lotte Huisman Leonie van Riessen Melissa vd Heijden
7 Lisa Stolwijk Angela den Boer Rowella  Bottenberg
8 Kim de Vor Isis Stoppelenburg Nicole Oostdam
9 Marjolein Russchenberg Anne-Jeth de Groot
10 Callan Delil
11 Kaylee Schellingerhout
12 Maaike Broersma
Dames 4
# DAMES 4 (3e klasse)
1 Vacant (kp)
2 Aranea de Jong
3 Marijke Zomer
4 Karin Heemskerk
5 Laura Schaafsma
6 Dyenne Verboom
7 Elianne van Dam
8 Martine van Wageningen
9 Anja van Eijk
10 Inge Bunt

# A-Jongens B-Meisjes C-Jongens
1 Sami Kalai Noa van Ballegooijen Ference Pieterse
2 Jeroen Boot Nina van 't Hoog Mees Verlaan
3 Jordy van der Neut Suzanne Blijleven (kp) Ivan Zwijnenburg
4 Jonah Amling Lisanne Schol Claus Ramirez ter Reehorst
5 Daniel Jansen Mirjam Bunnik Bart van der Panne
6 Sander van den Berg Maaike Broersma Rick Zoutman
7 Thijs Marinussen (kp) Liza Gunst Mark Jansen (kp)
8 Luca Verheul Iris Kwinkelenberg Luuk van der Graaf
9 Quinten van der Weide Sanne Baars Bouke Schaap
10 Sjoerd van Oossanen Lonne Turkenburg Luca van der Ham
11 Dje van Dam Denise Vlasveld
12 Bart Sterk Kristel Spannemaker
13 Remco Klinkenberg
14 Ivar de Klijne
15 Roel Smith
D-Gemengd E-Gemengd 1 E-Gemengd 2
1 Marijn Hagoort Mats Molenaar Stijn Cornelissen
2 Thomas Axmacher Nienke de Jong Boaz Peppink
3 Evo van Eijk Fee Sterk Quinten van Uunen
4 Lucas Ramirez ter Reehorst Finn de Heij Seger van Eijk
5 Ayrton Verboom Jesper Ruven Emma Regtvoort
6 Sanne van Dijk Roald van der Hiele Erin de Jong
7 Tessa Bakker Tessa de Jong
8 Cas Cornelissen
9 Nick van IJperen
10 Zeger Straver
11 Daniel Sterk
12 Loes Raaijmakers

Wedstrijdzaken

Letsel tijdens wedstrijd?
Indien je tijdens een wedstrijd letsel oploopt, laat dit dan ALTIJD op het digitale wedstrijdformulier noteren. Dit i.v.m. een mogelijke verzekeringszaak.
Meer weten omtrent de verzekeringen kijk op onderstaande links:
KNZB – Verzekeringen
KNZB – Verzekering (ongevallen)
KNZB – Verzekeringen (aansprakelijkheid)

UMV/Rood tijdens wedstrijd?
Indien je tegen een UMV/Rode kaart aanloopt tijdens een wedstrijd, dien je dit binnen 24 uur te melden aan wedstrijd@bzpc-bodegraven.nl. De wedstrijdsecretaris (Erwin de Jong), stuurt jou vervolgens het door de scheidsrechter gemaakte rapport op.

Dien altijd een verweer in (reactie op het rapport) waarin je de situatie beschrijft hoe deze volgens jou was (incl. aanleiding).

Op donderdag of vrijdag hoor je via het wedstrijdsecretariaat jouw uitspraak. Ga er vanuit dat je voor minimaal 1 wedstrijd geschorst bent.
In beroep gaan tegen de uitspraak is mogelijk in overleg met de wedstrijdsecretaris.

LET OP: Je mag in geen enkel team uitkomen totdat het team waarin de schorsing tot stand is gekomen, het aantal wedstrijden heeft gespeeld dat jouw schorsing duurt.

Juryrooster 2018-2019

Het juryrooster voor de 1ste helft 2018-2019 kan hieronder gedownload worden.

JURYROOSTER 18-19

De lijst met contact personen voor het omruilen tref je hieronder. (wachtwoord is per mail naar de juryleden verzonden)

Juryleden 18-19 webversion

Jeugd informatie 2018-2019

De informatiebundel voor de jeugd van BZ&PC voor het seizoen 2018-2019 is hieronder in te zien.

Indien u vragen heeft, kunt u contact opnemen met: waterpolo@bzpc-bodegraven.nl

KNZB Regio West / RWPS

De structuur van waterpoloënd Nederland, hoe zat dat ook al weer? Of toch liever meer informatie over de Regionale Water Polo School (RWPS) of toch LOOT onderwijs? Bekijk dan de onderstaande documenten voor seizoen 2018-2019.

RWPS Informatie 2018 – 2019
RWPS en RTC structuur WOC Regio West 2017 0527
inschrijf formulier RWPS 2018 – 2019 invulbaar 
Rooster 2018-2019 RWPS trainingen 20180403.

Vragen (BZ&PC)? Mail dan naar: waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Vragen (niet-BZ&PC lid)? Mail dan naar: woc@xs4all.nl
Melding toernooi/oefenwedstrijd

Als waterpolocommissie vinden we het belangrijk om te weten welk team waar speelt. Daarom vragen we aanvoerders/coaches/teammanagers dit formulier in te vullen, indien jouw team een oefenwedstrijd/toernooi speelt.

Let op: Dit is dus geen aanvraagformulier voor badwater, e.d., maar een formulier om melding te doen.

Jouw team (verplicht)
Heren 1Heren 2Heren 3Heren 4Heren 5Heren 6Heren 7Dames 1Dames 2Dames 3Dames 4A-Jongens 1B-Jongens 1B-Meisjes 1C-Jongens 1D-GemengdE-Gemengd

Locatie wedstrijd (verplicht)
Thuis (BZ&PC)Op locatie

Type wedstrijd (verplicht)
OefenwedstrijdToernooi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJD

Hieronder vindt u de eerst volgende thuiswedstrijden van Heren 1 en Dames 1. Voor het volledige programma van alle teams verwijzen we u naar de KNZB – BZ&PC Bodegraven pagina.

Benieuwd wat er allemaal op het programma staat?
Benieuwd wat er allemaal op het programma staat?