Waterpolo

Waterpolo de oudst Olympische teamsport, gewoon in Bodegraven! Met in totaal 7 heren, 4 dames en 7 jeugdteams, is de vereniging goed vertegenwoordigd in het Nederlandse waterpolo. Het unieke van BZ&PC hierin is dat het haar focus zowel op de recreatieve sporter als de wedstrijdsporter legt.

Informatie

Hieronder kunt u alle roosters en schema’s van de waterpolo vinden.

Waterpolocommissie
Functie Persoon Bereikbaar
Voorzitter Ellen Brunt-Peek waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Secretariaat Rogier van Veen waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Wedstrijdzaken Erwin de Jong wedstrijd@bzpc-bodegraven.nl óf 06-41244214
Senioren Ellen Brunt-Peek waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Jeugdzaken Ellen Brunt-Peek & Mirjam Stikkelman waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Communicatie Gaby Hukker waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Evenementen Gaby Hukker & Lisa Stolwijk waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Algemene ondersteuning Chris Kweekel Niels Splinter (aspirant-lid) waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Coördinatie teams
Functie Persoon Bereikbaar
Technisch beleid Senioren Michiel van Bergen
Trainer/Coach H1&2 Herman van Tongerloo
Trainer/Coach H1&2 Tjeerd Schaafsma
Coach Heren 2 Peter Sterk
Teammanager Heren Rogier van Veen 06-55878148 Rogier.van.veen@hotmail.com
Trainer/Coach D1 Ton Kloosterman
Teammanager Dames Vacant
Jeugdbeleid Ellen Peek & Rogier vanVeen
Mini Polo Inge Bunt
Jaarrooster 2017/2018

Via de onderstaande link kunt u het volledige jaarrooster inzien.
Klik op de tabbladen om de trainingstijden te bekijken.

Vragen? mail: waterpolo@bzpc-bodegraven.nl 

Trainingstijden 2017-2018

Trainingstijden 17/18/19

Indien er nieuwe trainingstijden bekend zijn (of wijzigen), worden deze in de onderstaande documenten bekend gemaakt.

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
11:15 - 11:30
Waterpolo
DG - EG
11:15
12:00
Bodegraven
11:30 - 11:45
11:45 - 12:00
12:00 - 12:15
12:15 - 12:30
12:30 - 12:45
12:45 - 13:00
13:00 - 13:15
13:15 - 13:30
13:30 - 13:45
13:45 - 14:00
14:00 - 14:15
14:15 - 14:30
14:30 - 14:45
14:45 - 15:00
15:00 - 15:15
15:15 - 15:30
15:30 - 15:45
15:45 - 16:00
16:00 - 16:15
16:15 - 16:30
16:30 - 16:45
Waterpolo
DG - EG - Spetters
16:30
17:15
Bodegraven
16:45 - 17:00
17:00 - 17:15
17:15 - 17:30
17:30 - 17:45
17:45 - 18:00
18:00 - 18:15
18:15 - 18:30
Waterpolo
CJ - BJ - BM
18:15
19:00
Bodegraven
18:30 - 18:45
18:45 - 19:00
19:00 - 19:15
19:15 - 19:30
Waterpolo
H1 t/m H7 D1 t/m D4
19:15
20:00
Bodegraven
19:30 - 19:45
Waterpolo
Damesselectie - BM (tot 20:30)
19:30
21:00
Bodegraven
Waterpolo
D3 - D4
19:30
20:15
Bodegraven (2/3e bad)
19:45 - 20:00
20:00 - 20:15
Waterpolo
D2 t/m D4
20:00
20:45
Bodegraven
20:15 - 20:30
Waterpolo
BM - CJ - BJ
20:15
21:00
Bodegraven
20:30 - 20:45
20:45 - 21:00
21:00 - 21:15
Waterpolo
H1 - H2 - AJ (tot 22:00u)
21:00
22:45
Bodegraven
Waterpolo
Damesselectie
21:00
22:30
Bodegraven
Waterpolo
H1 - H2 - AJ
21:00
22:15
Bodegraven
21:15 - 21:30
Waterpolo
H3 t/m H7
21:15
22:30
Bodegraven
21:30 - 21:45
Waterpolo
H1 - H2 - Talenten
21:30
22:45
Alphen a/d Rijn
21:45 - 22:00
22:00 - 22:15
22:15 - 22:30
Waterpolo
H3 t/m H7
22:15
23:00
Bodegraven
22:30 - 22:45
22:45 - 23:00

Maandag

  • Waterpolo Damesselectie - BM (tot 20:30)Bodegraven
    19:30 - 21:00
  • Waterpolo H1 - H2 - AJ (tot 22:00u)Bodegraven
    21:00 - 22:45

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

  • Waterpolo H1 - H2 - TalentenAlphen a/d Rijn
    21:30 - 22:45

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
11:15 - 11:30
Waterpolo
DG - EG
11:15
12:00
Bodegraven
11:30 - 11:45
11:45 - 12:00
12:00 - 12:15
12:15 - 12:30
12:30 - 12:45
12:45 - 13:00
13:00 - 13:15
13:15 - 13:30
13:30 - 13:45
13:45 - 14:00
14:00 - 14:15
14:15 - 14:30
14:30 - 14:45
14:45 - 15:00
15:00 - 15:15
15:15 - 15:30
15:30 - 15:45
15:45 - 16:00
16:00 - 16:15
16:15 - 16:30
16:30 - 16:45
Waterpolo
DG - EG - Spetters
16:30
17:15
Bodegraven
16:45 - 17:00
17:00 - 17:15
17:15 - 17:30
17:30 - 17:45
17:45 - 18:00
18:00 - 18:15
18:15 - 18:30
Waterpolo
CJ - BJ - BM
18:15
19:00
Bodegraven
18:30 - 18:45
18:45 - 19:00
19:00 - 19:15
19:15 - 19:30
Waterpolo
H1 t/m H7 D1 t/m D4
19:15
20:00
Bodegraven
19:30 - 19:45
Waterpolo
Damesselectie - BM (tot 20:30)
19:30
21:00
Bodegraven
Waterpolo
D3 - D4
19:30
20:15
Bodegraven (2/3e bad)
19:45 - 20:00
20:00 - 20:15
Waterpolo
D2 t/m D4
20:00
20:45
Bodegraven
20:15 - 20:30
Waterpolo
BM - CJ - BJ
20:15
21:00
Bodegraven
20:30 - 20:45
20:45 - 21:00
21:00 - 21:15
Waterpolo
H1 - H2 - AJ (tot 22:00u)
21:00
22:45
Bodegraven
Waterpolo
Damesselectie
21:00
22:30
Bodegraven
Waterpolo
H1 - H2 - AJ
21:00
22:15
Bodegraven
21:15 - 21:30
Waterpolo
H3 t/m H7
21:15
22:30
Bodegraven
21:30 - 21:45
Waterpolo
H1 - H2 - Talenten
21:30
22:45
Alphen a/d Rijn
21:45 - 22:00
22:00 - 22:15
22:15 - 22:30
Waterpolo
H3 t/m H7
22:15
23:00
Bodegraven
22:30 - 22:45
22:45 - 23:00

Maandag

  • Waterpolo Damesselectie - BM (tot 20:30)Bodegraven
    19:30 - 21:00
  • Waterpolo H1 - H2 - AJ (tot 22:00u)Bodegraven
    21:00 - 22:45

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

  • Waterpolo H1 - H2 - TalentenAlphen a/d Rijn
    21:30 - 22:45

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

No events available!

Wijzigingen voorbehouden.

Vragen? mail: waterpolo@bzpc-bodegraven.nl 

Teamindeling 17/18

Senioren Teams:

# Herenselectie Heren 3 Heren 4
1 Christiaan Kweekel (kp) Frank Rijkaart (kp) Siebren Schaafsma (kp)
2 Robin Nieuwhof (kp) Arwin Both Bas Nieuwesteeg
3 Wesley Roos Andreas de Heij Antonij Beijer
4 Jimmy Scheerder Bas van Bergen Bas de Vos
5 Rory van Amsterdam Hans Peter Spies Erwin van den Berg
6 Rob Peek Jacques Curie Igor Verlaan
7 Jos Beeuwkes Mike de Graaf Jeroen Goes
8 Luke Rijnbeek Karel Teekens Jordy de Bruijn
9 Niels van Leeuwen Kasper Sijm Kevin Lingen
10 Pascal Lina Matthijs de Heij Peter Reijnen
11 Pim Cluistra Michiel van Bergen Ruud Edelman
12 René Peek Rick Hoogendoorn Mark Peter Edelman
13 Rick Sandifort Jorik ter Molen
14 Rick van Leeuwen
15 Tim van Leeuwen
16 Scott Scheerder
17 Niels Splinter
18 Stefan Sterk (AJ)
19 Sander van Jaarsveld (AJ)
20 Jeroen Bakker (AJ)
Heren 5/Heren 6, Heren 7
# HEREN 5 (3e klasse) HEREN 6 (4e klasse) HEREN 7 (5e klasse)
1 Victor Sijm (kp) Rob van der Wijden (kp) Gerrit Soet (kp)
2 Tim Riem Rene vd Tol Marius Ouwerkerk
3 Peter vd Pol Koen van Zeeland Stefan Russel
4 Jari van Wijk Wouter Spee Rogier van Veen
5 Tiamo van IJperen Kees Bakker Mike van Rijssel
6 Mike Scheerder John van der Heijden Martijn Erkelens
7 Martijn Schaafsma Jan den Boer Maarten van de Panne
8 Malessy Corputty Henk-Jan Sterk Maarten de Klijne
9 Justin Lingen Erwin Bottenberg John Peek
10 Jos van Remmen Sjoerd van Uunen Jan Dols
11 Marco Vogelzang Tristan van Dam Fred Cornelisse
12 Bas Sandifort Erwin Korevaar
13 Erwin de Jong
14 Stefan Russel
15 Edwin van de Weide
DAMESTEAMS
# SELECTIE DAMES DAMES 2 (2e klasse) DAMES 3 (3e klasse)
1 Patricia v.d. Hoeven (kp) Mirjam Stikkelman (kp) Janaika van Vliet (kp)
2 Suzan Kaynar Iris Koot Daphne Katerberg
3 Jennifer den Besten Jill Splinter Nicole den Boer
4 Nikki Hukker Femke Turkenburg Demi de Jong
5 Gaby Hukker Saskia Klinkenberg Bo Bottenberg
6 Lotte Huisman Leonie van Riessen Melissa vd Heijden
7 Lisa Stolwijk Ellen Brunt Rowella  Bottenberg
8 Kim de Vor Angela den Boer Simone Bunnik
9 Marjolein Russchenberg Charlotte de Heij Anne-Jeth de Groot
10 Callan Delil Marijke van Leeuwen
11 Nicole Fransen
12 Saskia Klinkenberg (D2)
13 Daphne Katenberg (D3)
14 Maaike Broersma (BM)
15 Nicole van Jaarsveld (BM)
Dames 4
# DAMES 4 (3e klasse)
1 Noah Boswinkel (kp)
2 Aranea de Jong
3 Marijke Zomer
4 Karin Heemskerk
5 Laura Schaafsma
6 Dyenne Verboom
7 Sanne Rath
8 Martine van Wageningen
9 Anja van Eijk
10 Inge Bunt
Patricia Feijth


Jeugd Teams:

Informatie over de Jeugdteams kan je HIER vinden.

Wedstrijdzaken

Letsel tijdens wedstrijd?
Indien je tijdens een wedstrijd letsel oploopt, laat dit dan ALTIJD op het digitale wedstrijdformulier noteren. Dit i.v.m. een mogelijke verzekeringszaak.
Meer weten omtrent de verzekeringen kijk op onderstaande links:
KNZB – Verzekeringen
KNZB – Verzekering (ongevallen)
KNZB – Verzekeringen (aansprakelijkheid)

UMV/Rood tijdens wedstrijd?
Indien je tegen een UMV/Rode kaart aanloopt tijdens een wedstrijd, dien je dit binnen 24 uur te melden aan wedstrijd@bzpc-bodegraven.nl. De wedstrijdsecretaris (Erwin de Jong), stuurt jou vervolgens het door de scheidsrechter gemaakte rapport op.

Dien altijd een verweer in (reactie op het rapport) waarin je de situatie beschrijft hoe deze volgens jou was (incl. aanleiding).

Op donderdag of vrijdag hoor je via het wedstrijdsecretariaat jouw uitspraak. Ga er vanuit dat je voor minimaal 1 wedstrijd geschorst bent.
In beroep gaan tegen de uitspraak is mogelijk in overleg met de wedstrijdsecretaris.

LET OP: Je mag in geen enkel team uitkomen totdat het team waarin de schorsing tot stand is gekomen, het aantal wedstrijden heeft gespeeld dat jouw schorsing duurt.

Jeugd informatie

Download de informatiebundel voor de jeugd:

KNZB Regio West / RWPS

De structuur van waterpoloënd Nederland, hoe zat dat ook al weer? Of toch liever meer informatie over de Regionale Water Polo School (RWPS) of toch LOOT onderwijs? Bekijk dan de onderstaande documenten voor seizoen 2017/2018.

RWPS Informatie 2017 – 2018
Rooster 2017-2018 RWPS
RWPS en RTC structuur WOC Regio West 2017 0527
inschrijf formulier RWPS 2017- 2018 invulbaar

Vragen (BZ&PC)? Mail dan naar: rogier.van.veen@hotmail.com
Vragen (niet-BZ&PC)? Mail dan naar: woc@xs4all.nl
 
Teams 2017/2018 (in ontwikkeling)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJD

Hieronder vindt u de eerst volgende thuiswedstrijden van Heren 1 en Dames 1. Voor het volledige programma van alle teams verwijzen we u naar de KNZB – BZ&PC Bodegraven pagina.

Benieuwd wat er allemaal op het programma staat?
Benieuwd wat er allemaal op het programma staat?