Organisatie

Bestuur

Functie Persoon Bereikbaar
Voorzitter Erik van Oossanen 06-51561787
Secretariaat Vacant bestuur@bzpc-bodegraven.nl
Penningmeester John Peek 06-51507884
penningmeester@bzpc-bodegraven.nl
Lid BOC Suzan Kaynar 06-18991528
Lid Waterpolo Laura Schaafsma 06-53700725
Lid Zwemmen Marjan van Eijk 06-23801380
Lid Synchroon Michelle van der Wouden (a.i.) 06-10971673
Lid Sterrenplan Karin Heemskerk 06-43582282
Lid Dry teams & Sponsoring Rogier van Veen 06-55878148

Waterpolocommissie

Functie Persoon Bereikbaar
Voorzitter Laura Schaafsma waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Secretariaat Miranda Ham waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Wedstrijdzaken Pieternel Gunst waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Senioren Tom Swart waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Jeugdzaken Vacant waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Ondersteuning jeugdzaken Vacant waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Communicatie Gaby Hukker waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Evenementen Lisa Stolwijk waterpolo@bzpc-bodegraven.nl
Sportiviteit & Respect Chris Kweekel waterpolo@bzpc-bodegraven.nl

Zwemcommissie

Voorzitter Marjan van Eijk 06-21833711 OF
zwemmen@bzpc-bodegraven.nl
Wedstrijdsecretariaat Ronald van der Meer zwemmen@bzpc-bodegraven.nl
Wedstrijdsecretariaat Roland Schol zwemmen@bzpc-bodegraven.nl
Lid Rob van der Bor zwemmen@bzpc-bodegraven.nl

Synchroonzwemcommissie

Functie Naam Telefoon
Voorzitter Michelle van der Wouden 06 - 109 71 673
Secretariaat Rolinda Koster synchro@bzpc-bodegraven.nl
Penningmeester Wilma van Oossanen 0348 - 50 25 97
Trainerszaken Denise Peek - Franke
Michelle van der Wouden
synchrotrainsters@bzpc-bodegraven.nl
Communicatie & PR Rina Hampel
Lid Anita van der Neut

Sterrenplancommissie

Functie Persoon Bereikbaar
Voorzitter & coördinator Karin Heemskerk sterrenplan@bzpc-bodegraven.nl
Boppercommissie Vacant boppers@bzpc-bodegraven.nl

Bar- & Ontspanningscommissie (BOC)

Functie Persoon Bereikbaar
Voorzitter Suzan Kaynar 06-18991528
Secretariaat Martijn Erkelens 06-11325228
boc@bzpc-bodegraven.nl
Penningmeester Siebren Schaafsma 06-12189450
Leden Petra van der Neut
Denise Peek - Franke
Cristina Fernandez
06-18991528
06-36330322
06-48235365

Communicatie- & P.R.-commissie

Functie Persoon Bereikbaar
Voorzitter Vacant cpr@bzpc-bodegraven.nl
Designer & Clubblad Dwayne Pouw cpr@bzpc-bodegraven.nl
Nieuwsbrief Vacant nieuwsbrief@bzpc-bodegraven.nl
Website Roland Schol webmaster@bzpc-bodegraven.nl
Kleding-verkoop Dyenne Verboom kleding@bzpc-bodegraven.nl
Mail uw vraag naar het desbetreffende e-mail adres of gebruik ons contactformulier